Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Volná místa

Volná místa

Pracovník v energetickém hospodářství

Náplň práce:

  • Sjednávání dodávek energií s dodavateli a s odběrateli.
  • Zpracovávání podkladů k vyúčtování energií.
  • Spolupráce v zajištění provozu elektrických a plynových zařízení v areálu společnosti.

Požadujeme:

  • ÚSO se zaměřením elektro,
  • odb. způsobilost dle vyhl. č. 50/1978 Sb.,
  • čtení a používání technické dokumentace,
  • znalost instalace a měřidel,
  • samostatnost, zodpovědnost,
  • praxe výhodou.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr – 37,5 hod./týden,
  • (nástupní) mzda až 28 000 Kč/měsíc – dle dosažené praxe, (mzdový nárůst po zapracováni)
  • jednosměnný provoz,
  • pružnou pracovní dobu,
  • další týden dovolené,
  • stravenky,
  • roční odměny,
  • penzijní a životní připojištění,
  • náborový příspěvek.

Kontakty:

PALABA a. s., Netovická 875, Slaný

J. Vitín, tel.: 603 225 920, e-mail: vitin@palaba.cz

H. Kubecová, tel. 312 571 142, e-mail: kubecova@palaba.cz