Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Profil společnosti

Profil společnosti

Sídlo:

Netovická 875
Slaný 274 01

IČO: 45147515
DIČ: CZ45147515

OR: Městský soud v Praze, oddíl B, vložka 1422
Základní kapitál: 100 000 tis. Kč 

Společnost PALABA a. s. provozuje průmyslový areál, ve kterém nabízí pronájem výrobních, skladových a kancelářských ploch včetně souvisejících služeb a dodávek médii.

Kromě pronájmu nebytových prostor, který je stěžejní činností společnosti, nabízí PALABA a. s. služby ekonomického charakteru a služby archivní a spisové.

Charakteristika průmyslového areálu

Areál se nachází v severovýchodní části průmyslové zóny města Slaného pří výjezdu směrem na Prahu. Praha je vzdálena 30 km, mezinárodní letiště Ruzyně 15 km a rovněž 15 km je vzdáleno město Kladno. Město Slaný leží při silniční komunikaci č. 7 (Chomutov, Louny, Slaný, Praha) a prochází jím železnice (trať  Kralupy n. Vlt. – Louny). Slaný má 17 tis. obyvatel, ve městě a v okolí je možno získat volné pracovní síly. Areál se rozkládá na pozemku o rozloze 7,1 ha. Je rozdělen Netovickou ulicí na západní a východní část. Celý areál je nepřetržitě střežen bezpečnostní agenturou. Areál je přístupný i pro těžká nákladní vozidla a v případě potřeby je možno využít i přilehlou železniční vlečku. Inženýrské sítě jsou komplexně zajištěny v celém areálu. Vytápění jednotlivých objektů prostřednictvím samostatných plynových kotelen.

Areál je vzhledem k technickému i profesnímu vybavení schopen uspokojit i nejnáročnější zákazníky a jeho cílem je poskytovat nájemcům komplexní služby dle jejich individuálních požadavků.

Na základě analýzy stavu modelového energetického hospodářství ve smyslu přenosu elektrické energie a způsobu vytápění spolufinancované Evropskou unií z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost provádíme v současné době modernizaci energetického systému v areálu společnosti. V první etapě se jedná o přechod na modernější způsob monitorování a měření spotřeby elektrické energie (dálkové odečty) , který zahrnuje z převážné části výměnu elektroměrů a výměnu měřících transformátorů proudu u části stávajících elektroměrů. Vzhledem k rozlehlosti areálu a složitosti energetického hospodářství je realizace této etapy plánována na období 2021–2023.

eu.png 

 

V současné době jsou největšími a nejvýznamnějšími nájemci v areálu firmy:

  • Inoplast s.r.o.
  • Arena Comet SCS ČR s. r. o.
  • MechaTec s.r.o.
  • TEPLOTECHNA Ostrava a.s.
  • Úřad práce ČR – Krajská pobočka Příbram
  • Lakovna nábytku s. r. o.

V areálu rovněž sídlí dceřiná společnost:

nastrojarna_web.jpg

Nástrojárna PALABA s.r.o., jejíž hlavní činností je výroba vstřikovacích a lisovacích forem (www.nastrojarna-palaba.com).

 

Přispíváme na projekt Babybox pro odložené děti.

 _img_podpora_ext_Prispivame-ext-88x31.gif